Odzyskiwanie danych która efektywność? i jakie są stawki.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie danych z urządzenia z systemem Android. Jedną z opcji jest użycie zewnętrznego dysku twardego. Ta opcja wymaga, aby urządzenie miało wystarczająco dużo portów USB i kompatybilnych urządzeń peryferyjnych. Prędkość, z jaką dane mogą być przesyłane, również wpływa na metodę odzyskiwania. Dlatego dobrym pomysłem jest przetestowanie różnych opcji, zanim zdecydujesz się na najlepszą dla swoich potrzeb.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli przypadkowo usunąłeś dane ze swojego urządzenia z Androidem, Free Android Data Recovery może pomóc. Program jest darmowy i działa na komputerach z systemem Windows, ale nie na komputerach Apple Mac. Aplikacja jest dostarczana z trzema łatwymi krokami, które sprawiają, że proces odzyskiwania usuniętych danych jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Pierwszy krok obejmuje podłączenie telefonu do komputera. Następnie należy zidentyfikować swoje urządzenie i wybrać metodę odzyskiwania. Po zidentyfikowaniu metody odzyskiwania, można przejść do następnego kroku.

Dane na telefonie są ważne i może to być ogromny ból głowy, jeśli nie można go odzyskać. Może zostać utracony z powodu wielu czynników, w tym aktualizacji oprogramowania, resetu fabrycznego lub przypadkowo usuniętych plików. Na szczęście program do odzyskiwania danych dla Androida może pomóc Ci odzyskać utracone dane szybko i łatwo.

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery jest dostępne zarówno dla telefonów i tabletów z systemem Android. Możesz go użyć do odzyskania zdjęć, filmów, dokumentów i innych. Oprogramowanie jest bezpieczne w użyciu i nie zawiera żadnych dołączonych wtyczek ani złośliwych wirusów. W przeciwieństwie do oprogramowania dostępnego dla komputerów PC, darmowe narzędzia do odzyskiwania danych Androida nie ukradną Twoich danych osobowych.

Inną darmową opcją odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android jest użycie urządzenia USB. Ta metoda wymaga komputera i kabla USB do połączenia z urządzeniem. Ta opcja jest przydatna, jeśli urządzenie zostało uszkodzone lub utracone. Może również odzyskać dane z uszkodzonych lub złamanych urządzeń, ale nadal nie jest w 100 procentach niezawodny.

Stellar Android Data Recovery to łatwe w użyciu darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które może odzyskać utracone dane z telefonu z systemem Android. Obsługuje główne marki telefonów i tabletów z systemem Android i jest kompatybilny z większością kart pamięci. Użytkownicy mogą korzystać z darmowej edycji do regularnego odzyskiwania danych lub uaktualnić do wersji pro, aby uzyskać dostęp do wsparcia premium.

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery odzyska Twoje dane z uszkodzonego urządzenia, lokalizując usunięte pliki w obrębie pamięci urządzenia. Działa zarówno z pamięcią wewnętrzną, jak i zewnętrzną i jest kompatybilny z systemami Linux. Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych przeskanuje pamięć telefonu i wyszuka usunięte pliki.

FoneLab Android Data Recovery

FoneLab Android Data Recovery to narzędzie, które pozwala odzyskać utracone pliki z urządzenia mobilnego z systemem Android. Oferuje przyjazny interfejs użytkownika i nowoczesne podejście do odzyskiwania danych z systemu Android. Program nigdy nie zawodzi, aby zapewnić wspaniałe rezultaty. Wymaga jednak rootowania urządzenia, aby móc korzystać z oprogramowania.

FoneLab Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Możesz go użyć do tworzenia kopii zapasowych i przywracania dowolnych danych, w tym zdjęć, filmów, muzyki i dokumentów. Działa również ze starszymi wersjami systemu Android. Dzięki temu jest to doskonała opcja dla osób, które straciły dane ze starszego modelu Androida. Nie jest jednak darmowy do wypróbowania. Musisz kupić narzędzie, aby z niego korzystać. Istnieją cztery proste kroki, aby odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android.

Oprogramowanie jest dostępne dla komputerów z systemem Windows i Mac OS. Obsługuje różne wersje systemu Android i działa ze wszystkimi typami urządzeń z systemem Android. Ten program jest bezpieczny w użyciu i jest niezwykle łatwy w użyciu. Może nawet odzyskać usunięte i utracone dokumenty z telefonów z systemem Android. Co więcej, pomaga również odzyskać utraconą zawartość tekstową i utracone kontakty.

Inną wspaniałą cechą tego programu jest możliwość podglądu odzyskiwanych plików. Obsługuje on również różne formaty plików. Program jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, w tym smartfonów Samsung. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika i pozwala odzyskać dane za pomocą kilku kliknięć myszką. Dodatkowo obsługuje ponad 6000 modeli Androida. Po wybraniu odpowiedniej opcji odzyskiwania danych dla swojego urządzenia, można łatwo wykonać kopię zapasową i przywrócić dane. Należy pamiętać, że FoneLab Android Data Recovery nie jest zalecany dla osób posiadających niezakorzenione telefony z systemem Android.

FoneLab Android Data Recovery for Mac to doskonałe rozwiązanie problemu usuniętych lub utraconych danych z telefonów komórkowych z systemem Android. Jest przeznaczony do odzyskiwania usuniętych plików multimedialnych, takich jak zdjęcia, filmy i muzyka, oraz przywracania ważnych dokumentów, takich jak kontakty, wiadomości i historia połączeń. Jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi markami telefonów z systemem Android i systemem Mac OS, a także może odzyskać utracone i usunięte dane w formatach, w których zostały pierwotnie zapisane.

Recoverit

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android to popularne rozwiązanie do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Program obsługuje wiele różnych urządzeń pamięci masowej i producentów. Posiada również takie funkcje jak whoscall i emobile tracker recovery. To oprogramowanie jest skutecznym wyborem do odzyskiwania zdjęć, filmów, plików audio i innych plików z urządzeń z systemem Android.

Ta aplikacja może być również używana do odzyskiwania utraconych danych z komputera z systemem Windows. Posiada prosty interfejs użytkownika. Użytkownicy mogą szybko przywrócić usunięte lub utracone pliki, wybierając jedynie żądane pliki i klikając opcję odzyskiwania. Oprogramowanie zawiera również kreator odzyskiwania krok po kroku. Posiada również bezpłatną wersję próbną do celów testowych.

Po pobraniu oprogramowania, kliknij dwukrotnie plik Recoverit.setup lub recoverit_full.exe. Powinieneś zobaczyć ekran z prośbą o zainstalowanie go. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Install i poczekaj na zakończenie procesu instalacji. Po zakończeniu instalacji możesz rozpocząć odzyskiwanie usuniętych danych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android jest przeznaczone do pracy z urządzeniami pamięci masowej zarówno wewnętrznej, jak i karty SD. Może odzyskać usunięte pliki multimedialne i przywrócić je do oryginalnego stanu. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie, muzyka czy wideo, Recoverit Android data recovery może je odzyskać. Co więcej, program odzyskuje również pliki baz danych, takie jak nazwy, adresy e-mail, czasy i inne. Jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Android.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android jest dostępne w dwóch wersjach – Mac i Windows. Wersja Mac jest łatwiejsza w użyciu i posiada wszystkie funkcje wersji Windows. Oznacza to, że nawet jeśli nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem komputera, ten program nadal może być świetnym wyborem.

Po zainstalowaniu oprogramowania, powinieneś być w stanie przeskanować swoje urządzenie z nim. Oprogramowanie pokaże Ci pliki, które zostały odzyskane. Możesz przeszukać te pliki i podgląd przed przywróceniem ich. Wszystko, co musisz zrobić, aby przywrócić te pliki jest po lewej stronie klikając podgląd plików, które chcesz odzyskać i hit Recover przycisk, aby je przywrócić.

Recoverit Android data recovery jest jednym z najlepszych programów do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Jest darmowy w użyciu i obsługuje prawie wszystkie typy urządzeń pamięci masowej. Posiada wiele zaawansowanych funkcji, w tym zaawansowane odzyskiwanie wideo i funkcję podglądu.

Tenorshare

Jeśli straciłeś wszystkie swoje dane z zakorzenionego urządzenia z systemem Android, Tenorshare Android Data Recovery jest świetną opcją do ich odzyskania. Kreator tego narzędzia poprowadzi Cię przez proces odzyskiwania, a nawet jest wyposażony w obszerny plik pomocy, aby jeszcze bardziej ułatwić sprawę. Chociaż oprogramowanie nie jest darmowe, jest znacznie tańsze niż wynajęcie profesjonalisty, aby przywrócić dane dla Ciebie.

Program działa dobrze na urządzeniach z systemem Android od wersji 2.3 i wcześniejszych do najnowszej 5.0. Może odzyskać kontakty, zdjęcia, filmy, wiadomości tekstowe i pliki systemowe. W przeciwieństwie do niektórych innych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android, Tenorshare Android Data Recovery jest szczególnie skuteczny na wyższych wersjach Androida, ponieważ oprogramowanie wykorzystuje zoptymalizowane algorytmy do odzyskiwania plików z uszkodzonych urządzeń.

Oprogramowanie jest bardzo szybkie i niezawodne, a także bezpieczne i lekkie. Możesz nawet wypróbować go przed wydaniem jakichkolwiek pieniędzy. Musisz jednak upewnić się, że nie nadpisujesz utraconych plików. Darmowa wersja programu pozwoli Ci jedynie na podgląd plików, które chciałbyś odzyskać. Jeśli nie jesteś pewien, czy musisz kupić licencję, wyświetli się monit, aby to zrobić. Strona internetowa firmy zapewnia dedykowane Centrum Obsługi Klienta, aby odpowiedzieć na pytania. Zapewnia również strony FAQ dla wspólnych problemów i poprawek.

Tenorshare Android Data Recovery można pobrać z internetu i za jego pomocą odzyskać dane ze smartfona lub tabletu. Program jest łatwy w użyciu i obsługuje wiele formatów plików, a także może działać na każdej wersji Androida i telefonie. Możesz go użyć do przywrócenia usuniętych zdjęć, filmów, dokumentów i wiadomości tekstowych.

Może również przywrócić dane z aplikacji WhatsApp i WeChat. Ten program do odzyskiwania danych z Androida obsługuje wszystkie urządzenia z Androidem i może odzyskać utracone dane z pamięci wewnętrznej i karty SD. Posiada również wiele zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że jest to świetna opcja do odzyskiwania utraconych danych z uszkodzonego lub zakorzenionego urządzenia z systemem Android. Oprogramowanie pomaga nawet odzyskać dane WhatsApp Business. Pozwala również na zwiększenie rozdzielczości odzyskanych obrazów.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Previous post Synchronizacja iPada z iPhonem w 30 sekund dzięki iReset